EN
EN

Happening

Happening Gitarowy to wydarzenie, które od kilku lat cieszy się ogromną popularności. Inicjatywa, która rozpoczęła się od spontanicznego spotkania uczestników festiwalowego Kuru Mistrzowskiego na schodach pod poznańskim ratuszem, urosła do jednego z największych letnich wydarzeń muzycznych. Podczas Happeningu zagrać może każdy! Wystarczy niewiele - gitara klasyczna, elektryczna, ukulele... i dobre chęci. Poczuj pozytywną moc, płynącą ze wspólnego grania!

OTWARTE WARSZTATY GITAROWE

W przygotowaniach do wspólnego wykonania utworu happeningowego pomogą otwarte warsztaty gitarowe, które będą się odbywały w trzy kolejne soboty sierpnia w KontenerART nad Wartą (12, 19 i 26 sierpnia, godz. 17.00). Poprowadzi je Katarzyna Maliszewska, właścicielka szkoły muzycznej KAMERTON. Przygotuj się do wspólnej gry. Materiały z akordami do utworu happeningowego dostępne poniżej.

Pobierz materiały

Przygotowania

27 sierpnia Stary Rynek w Poznaniu znów wypełni się miłośnikami 6 strun, którzy wspólnie zagrają utwór happeningowy. A będzie nim w tym roku „Every Breath You Take” z repertuaru The Police. Wydarzenie poprowadzi Wojciech Pilichowski. To jeden z najlepszych polskich basistów. A po happeningu – koncert zespołu Pilichowski Band. Poniżej filmik instruktażowy, który pomoże przygotować się do wykonania utworu happeningowego.

Zobacz wideo:

Zapisy

ZGŁOSZENIA

Już dziś zapisz się na Happening! Wystarczy, że uzupełnisz formularz. W ciągu 3 dni otrzymasz informację o zarejestrowaniu. Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco.

DARMOWY DOJAZD 

Dzięki współpracy z Kolejami Wielkopolskimi każdy uczestnik happeningu może skorzystać z promocji "Pociagiem na Happening Gitarowy". Wystarczy, że wypełnisz formularz DARMOWY DOJAZD i wybierzesz dowolną stację w Wielkopolsce, z której można dojechać do Poznania Kolejami Wielkopolskimi. Nie trać czasu i pieniędzy - skorzystaj z promocji!

formularz DARMOWY DOJAZD .

Regulamin promocji dostępny tutaj

 

Czekamy na Ciebie na Starym Rynku w Poznaniu 27 sierpnia!