EN
EN

Kurs

KURS MISTRZOWSKI GITARY KLASYCZNEJ

20 sierpnia - 27 sierpnia 2017 | Pałac Radolińskich | Jarocin

Kurs Mistrzowski jest nieodłącznym elementem Akademii Gitary. Stanowi wyjątkową okazję do szlifowania umiejętności pod okiem międzynarodowej kadry nauczycielskiej, w której skład wchodzą najlepsi pedagodzy i uznani na całym świecie gitarzyści. Zapisz się już teraz!

OFERTA KURSU

  • 6 indywidualnych 30-minutowych lekcji z międzynarodową kadrą nauczycielską. Wybierz wykładowców i rozwijaj swoje umiejętności muzyczne, wykorzystując wiedzę i doświadczenie artystów zarówno zagranicznych jak i polskich.
  • 13 wykładowców do wyboru. Decydujesz, z kim najbardziej chcesz mieć lekcje, a my przygotowujemy dla Ciebie plan lekcji. Im szybciej się zapiszesz, tym większa szansa, że do wykładowcy, na którym zależy Ci najbardziej, będzie miejsce.
  • Warsztaty grupowe z improwizacji. Poprowadzi je ceniony muzyk i artysta Aleksander Dębicz. Deklarujesz, czy chcesz brać udział w warsztatach, i stworzone zostają grupy dopasowane do Twojego wieku i umiejętności.
  • Możliwość uczestnictwa we wszystkich zajęciach jako obserwator. Możesz chodzić też na lekcje innych Kursantów, aby nauczyć się od wykładowców jak najwięcej.

A PO ZAJĘCIACH

  • Wieczorne koncerty w Jarocinie. Akademia Gitary to nie tylko Kurs Mistrzowski, ale i kilkadziesiąt wydarzeń w całej Wielkopolsce. Proponujemy Wam udział w koncertach w ramach festiwalu.
  • Pojedź z nami na Happening Gitarowy do Poznania, który zakończy 10. edycję Kursu Mistrzowskiego. Zagramy wraz z kilkuset innymi gitarzystami z całej Polski.
  • Możliwość występu na Koncercie Uczestników Kursu w Auli Pałacu Radolińskich. Chcesz pokazać, co potrafisz? Na Akademii Gitary możesz wystąpić podczas Koncertu Uczestników. Wystarczy zapisać się u organizatorów.
  • Moc wrażeń i nowych doświadczeń dzięki wyjątkowej muzycznej atmosferze. Na naszym Kursie muzyka otacza Cię cały czas. Przekonaj się sam, a wrócisz z Kursu z nowymi przyjaciółmi i ogromną motywacją do dalszego rozwoju.
  • Wspólne ognisko, wyjście do Aqua Parku i wiele, wiele innych! Akademia Gitary to nie tylko nauka, ale i integracja. Zadbamy o to, byś się nie nudził i w ciekawy sposób spędził czas! 

OPŁATA ZA UCZESTNICTWO

Kursanci:              1500 PLN

Obserwatorzy:       850 PLN

Opłata zawiera pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), zakwaterowanie w Hotelu Słoneczna w Jarocinie oraz wszystkie dodatkowe koszty związane z Kursem. 

ORGANIZATORZY

Kurs Mistrzowski organizowany we współpracy z Centrum Edukacji Artystycznej, Towarzystwem Muzycznym w Jarocinie im. Alfonsa Kowalskiego oraz agencją koncertową Good Taste Production.

KONTAKT

Kaja Marciniak: kurs@akademiagitary.pl

Wykładowcy

Pablo Marquez (Argentyna)

Judicaël Perroy (Francja)

Petrit Çeku (Kosowo)

Marco Tamayo (Kuba)

Andrea De Vitis (Włochy)

Susana Prieto (Hiszpania)

Alexis Muzurakis (Grecja)

prof. Marek Zieliński

prof. Marcin Zalewski

Łukasz Kuropaczewski

Robert Horna

Aleksander Dębicz / WARSZTATY Z IMPROWIZACJI

Aleksander Nowak / WARSZTATY Z KOMPOZYCJI

 

Koncerty

21.08, Poniedziałek 19:30 Duo Melis Jarocin - Kościół św. Marcina
22.08, Wtorek 19:30 Andrzej Grygier (Młodzi Wirtuozi Gitary) i Pablo Márquez Jarocin - Kościół św. Marcina
23.08, Środa 19:30 Daniel Egielman (Młodzi Wirtuozi Gitary) i Judicaël Perroy Jarocin - Kościół św. Marcina
24.08, Czwartek 19:30 Marco Antonio San Nicolas i ARTIS GuitarDuo Jarocin - Kościół św. Marcina
25.08, Piątek 19:30 Andrea de Vitis i Petrit Çeku Jarocin - Kościół św. Marcina
26.08, Sobota 19:30 Koncert finałowy uczestników Kursu Mistrzowskiego Jarocin - Pałac Radolińskich

Zapisy

Zapisy na tegoroczny Kurs Mistrzowski są już zamknięte.